LogicAcademy

logo_logic

Aby zapewnić wysoki poziom wiedzy osób korzystających z oprogramowania firmy LogicSynergy Sp. z o.o. oferujemy w ramach LogicAcademy warsztaty robocze dla naszych obecnych Klientów. Warsztaty specjalistyczne pozwalają rozszerzyć wiedzę merytoryczną, a przede wszystkim praktyczną związaną z obsługą systemu TP-MEDIA/TP-ADMINISTRATOR.  Uczestnicy warsztatów mają możliwość odświeżenia sobie znajomość nieużytkowanych funkcji systemu , czy też dowiedzieć się jak zoptymalizować codzienne operacje w oparciu o posiadane oprogramowanie naszej firmy.

Szkolenia prowadzone są w małych grupach, przez doświadczonych konsultantów firmy LogicSynergy, na odpowiednio przygotowanych bazach danych. Uczestnicy aktywnie biorą udział w warsztatach, rozwiązując podane przez szkolących przykłady oraz mają możliwość zadania swoich pytań w zakresie indywidualnego wykorzystania danej funkcjonalności. Spotkania organizujemy w różnych częściach Polski w zależności od potrzeb naszych Klientów. Tematyka warsztatów jest ciągle rozwijana i uzupełniana.

http://www.dreamstime.com/stock-images-many-hand-holding-graduation-hats-image25150224Do tej pory odbyły się warsztaty z zakresu:

  • Tworzenia raportów i analiz w systemie TP-Media – praktyczne wykorzystanie Systemu Informowania Kierownictwa
  • Tworzenia i obsługi umów
  • Efektywnego wykorzystania funkcjonalności systemu sprzedaży i windykacji.

Informacje dotyczące najbliższych spotkań, znajdziecie Państwo w zakładkach po lewej stronie.