O firmie

Firma LogicSynergy Sp. z o.o. obecna jest na polskim rynku informatycznym od 1986 roku. Spółka wytwarza, wdraża i serwisuje Zintegrowane Systemy Informatyczne do kompleksowego zarządzania w obszarze ekonomicznym i technicznym przedsiębiorstwami z branży utility: wod-kan, komunalnych, ciepłowniczych. Firma posiada również w swojej ofercie specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania gospodarką odpadami komunalnymi dla administracji publicznej oraz realizuje indywidualne zlecenia dla różnych branż przemysłowych.

Firma od początku swojej działalności postawiła sobie za cel stworzenie zintegrowanego i kompleksowego systemu informatycznego, który w różnym zakresie funkcjonalnym został wdrożony w ponad 200 przedsiębiorstwach branżowych, na ternie całego kraju. Stale rosnące wymagania użytkowników, wymuszone przez otoczenie zmiany funkcjonalne oraz szybki postęp technologiczny sprawiają, iż LogicSynergy mając świadomość odpowiedzialności wobec swoich klientów i chcąc zapewnić dostęp do produktu o najlepszej funkcjonalności, bezpiecznego i w aktualnej technologii, stale inwestuje w rozwój swojego oprogramowania aplikacyjnego.  Dzięki temu, dajemy naszym klientom gwarancję zawsze aktualnego oprogramowania i stały suport techniczny. Pragniemy tym samym stać się zaufanym Partnerem w IT dla każdego naszego klienta.

itwojafirma

Co nas wyróżnia:

  • ponad 200 przeprowadzonych wdrożeń zintegrowanego systemu informatycznego (w tym ponad 130 przedsiębiorstw wod-kan), głównie w miastach 50 -100 tyś. mieszkańców;
  • nasi klienci obsługują łącznie ponad 7.5 milionów mieszkańców;
  • na naszych systemach pracuje ponad 3 500 osób;
  •  świadczymy obsługę klientów zgodnie ze światowymi standardami ITIL, w oparciu o internetową platformę iDESK
  • firma i jej produkty były wielokrotnie nagradzane wieloma prestiżowymi wyróżnieniami (m.in.: Gazela Biznesu 2009, Certyfikat Microsoft – Gold Partner 2010-2011).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

handel@logicsynergy.pl